اریا

8 مدل زیبا برای آرایش چشم

دختر خانمهایی كه نگران استفاده از رنگ برای چشمانشان هستند ریحانا rihanna را الگوی خود قرار داده و از یك لایه ملایم از سایه های پودری استفاده نمایید .

مدل زیبا برای آرایش چشم

كاملا ًدودی

هر دختر خانمی نیاز دارد كه یاد بگیرد چگونه این نوع كلاسیك از چشم را كامل نماید . با تركیب سایه مشكی بر روی هر دو پلك و خط مژه های پایینی به تاثیر فوق العاده دراماتیك چهره كیم كارداشیان kim kardashian دست خواهید یافت .

مدل زیبا برای آرایش چشم

خلاقیت هنری متالیك

با زدن سایه های متالیك رنگهای برنزی ، نقره ای و یا طلایی بر روی پلك هایتان ،مدل روشن چشمان ایوان راشل وود evan rachel wood را كپی نمایید .

مدل زیبا برای آرایش چشم

چشمان كاملاً گربه ای

چشمان گربه ای لائورن كونراد lauren conrad برای هر مدل چشم جذابیت دارد و برای تمام روز می توان از این مدل آرایش استفاده كرد . بدین منظور در صورتی كه لرزش دست ندارید از خط چشمهای مایع و در غیر این صورت از خط چشمهای ژله ای با برس كوچك زاویه دار استفاده نمایید.

مدل زیبا برای آرایش چشم

سایه رنگی

دختر خانمهایی كه نگران استفاده از رنگ برای چشمانشان هستند ریحانا rihanna را الگوی خود قرار داده و از یك لایه ملایم از سایه های پودری استفاده نمایید . برای حفظ توازن مابقی صورتتان را ساده و روشن بگذارید .

مدل زیبا برای آرایش چشم

صورتی بدون آرایش

به مانند راشل مك آدامز rachel mcadams تنها با استفاده از یك خط چشم و یك ریمل بلند كننده مژه زیبایی و سادگی صورت خودتان را حفظ كنید .

مدل زیبا برای آرایش چشم

طرفداران و عاشقان خط چشم

كیارا ciara با كشیدن یك خط چشم كلفت در مژه های بالا و پایین خود بر تاثیر و شدت نگاه خود افزوده میباشد .

مدل زیبا برای آرایش چشم

مژه های فوق العاده و محشر

با استفاده از مژه های مصنوعی و سایه های براق چرب برای برجسته تر كردن آنها، چشمهانی شبیه چشمان پر جنیفر لوپز داشته باشد .

مدل زیبا برای آرایش چشم

خط چشمهای شاد

برای به چشم آمدن نه تنها یك بلكه دو رنگ براق و روشن می توانید روی كتی پری katy perry حساب كنید . این نوع خط چشم برای مهمانی ها مناسب میباشد و می بایست از رنگهای مكمل مثل سبز و صورتی یا سبز آبی با زرد استفاده كرد .

منبع: سیمرغ

فروشگاه مارکت سنتر