اریا

گاهی وقتا خودم از این حجم از شیطنتِ نهفته شده ی درونم تعجب میکنم !!

اخبار لحظه به لحظه از معتبرترین خبرگزاری های پارسی زبان.

احساس کردم کوه از حجم غصه ي توي صدایش می لرزد. … انگار می خواست یک نوزاد تازه متولد شده، یک جام شیشه اي گرانبها، یک مجمسمه عتیقه … داشتم خفه می شدم و خودم خبر نداشتم، اما دانیار …. من واسه این که توجهتون رو جلب کنم این کارو می کنم، چون هیچ وقت به حرفام گوش نمی دین. … زیرچشمی نگاهش کردم و با شیطنت نهفته در چشمانم گفتم:

فکر می کنم این اولین یا چندمین خاطره ی ماست از اینهمه هیجان و تشویق برای … گاهی وقتا هر چیم قصه شون بلند باشه در حد یه تیتر هستن . … من توی دوره ی راهنمایی کارهایی رو مدیریت کردم که الان که بهش فکر می کنم تعجب می کنم . … و حالا اینو به عنوان یه آدم رها شده می گم که به خودت فکر کن . …… لحنش پر از شیطنت بود .

گاهی وقتا که خسته میشم و حالم خوب نیست خیال می کنم که اوووووووه ! … این روزها بیشتر از همه ی زمان هایی که سپری کردم به حمایت و انرژِی خودم احتیاج دارم . … شاید کار تایید شده ی من آرزوی تحقق نیافته ی عده ای باشه . …… یهو تمام بغض و خشم هایی که درونم نهفته بود سر باز کرد و فوران کرد . …. لحنش پر از شیطنت بود .

م | دفتر شعر نیمکره ی خاموش | انتشار ۱۲ سال و ۰ ماه پیش …. آرزوي قديمي ، آتش دل نهفته …… هندسی ترین حجم ها

نمیدونم سرم خیلی شلوغ شده یا ادمها این روزها شلوغ شده اند! … دلمان حس ِ دلتنگی دارد روحمان هم دوری را حس میکند زیرا از مادرجانمان وپدرعزیز و ی … گاهی وقت ها روزوشبم میشود شعر دست ِ خودم که نیست واژه هامیاید سراغم بعضی ها … ومن در نهایت تعجب ایمیل میفرستم که من480تا شعردارم من در یک دقیقه میتوانم ….. تردید در وجود من نهفته است.

+ نوشته شده در دوشنبه بیست و سوم بهمن ۱۳۹۱ ساعت 19:48 توسط صدف | نظرات …… با فریبرز از این مسیر رد شده بودیم و من از شیشه ي ماشین این مناظر رو دیده بودم اما …… آدم وقتی یه زمانی رو پشت سر میذاره و بعدش در زندگی موفق می شه، گاهی وقتا دلش می …… برگشتم و دیدم که یه مرد حدود پنجاه و خرده سالس، اولش تعجب نکردم با خودم گفتم …

دلم برای خودم تنگ شده …. با شيطنت هاش مى خندى ….. من دلم میخواهـــــــــــد ساعتی غرق درونم باشم . ….. اما در کمال تعجب حرکت ساده دیگری میدیدم، تمرکز میکردم که شاید نقشه …. وقتی کنارم بود همه‌ی وجودم از حجم سرماش می‌لرزید. …. گاهی وقتا زود به زود این دل من واسه ی دلت تنگ میشه تنها راه عشق و ابراز علاقم همین آهنگ میشه

لبم را گاز گرفتم و به ایلیا که با تعجب نگاه ما دوتا میکردم نامحسوس اشاره کردم که … مو به موی قضایای پیش آمده در این 5 سال بودم و گاهی مکثی کرده و به واسطه ی او با کسی …. کنار هم ظهرانه ای خوردیم و من در حال ظرف شستن بودم که شیطنت های ایلیا شروع شده بود …. لبخندی ناخواسته روی لب هایم جای خوش کرد و از حجم محبت نهفته در بوسه ای، …

همینجا بودم، میان حجم ملحفه های سرررمه ای و طییی ،کنار کسری که یک … حداقلا دلم خنک بود اینکه در این زندگی فقط به خودم ظلم نمیکنم و …. ی. دارم؟ میفهمید دختر اقای بشار بزرگ در چه اتاقی با چه پست و مقامی کار. میکند؟ … راننده با تعجب نگاهم میکند و ارام میپرسد: …… گاهی اوقا ادم به جایی میرسرررد که جمله “تازه دارم میفهمم” از غمگین.

اما دوباره به خودم دروغ گفتم شايد سعي کردم باز هم اون سرابو باور کنم اما ديشب … بعضي چيزا و بعضي کسا تمام زندگيتن و بالاخره مي فهمي اين همه ي زندگي … + نوشته شده در پنجشنبه سیزدهم مهر ۱۳۹۱ ساعت 23:49 توسط AsaL. ….. مهم فقط اينه که گاهي خيال مي‌کنم، فقط خيال مي‌کنم که از کنار من رد شدی …… تعجب کردم ولی اهمیت ندادم.

نکنه که یه وقت خودم لقمه ی بزرگ تری بردارم! :))) … حتی گاهی صورتت سرخ میشه از شدت خشمی که داری … ناراحتم که … نگاهت میکنم و تو دلم میگم : من چقدر این صداقتت رو دوست دارم. *** … زنورکو : هیچوقت بی رحمی ای رو که در پس یک نوازش نهفته است , حس کردید ؟ … گرچه شک دارم اینطور که تو با تعجب پرسیدی: “راستکی شیش و نیمه ؟

دلقک شماره 2 | نظر بدهيد … +کیبوردم رسما قاط زده …۲ روزه از بس دکمه ی fn رو گرفتم و نوشتم انگشتم دردیده . … عجیبه فکر می کنم این اتاقم فقط نبوده که شبیه جنگل شده رها خودش بدتر جنگلی شده . ….. از اینکه همه چی قرو قاطی شده هم بعضی وقتا خوشم میاد هم متنفر میشم .

گاهی وقتا که حوصله داشته باشم ست میزنم سعی میکنم لباسم با شالم تویه مایه های … نگاه شیطنت باری بهش میکنم . ….. این ماجرای بالا مال سال89هست دیروز همون اقاکه الان متاهل شده ؛برا کاری ناچارشد ….. چراکه درهمه خوب بدی که افریدی حکمت ودلیلی نهفته است . ….. فقط خاص خودم باشه ازاینکه اگه تحولی درونم بوجودبیاد فقط خاص خودم باشه .

اما خواندن این‌ها فرق می‌کند با این حال معلوم است که همینجوری و الکی نیست. … منظورش لحظه‌ی دقیق مرگ نیست، بلکه لحظه‌ی انتخاب شده است. …. حافظه ی آدم در ندارد که آدم‌ها برای رفت و آمدشان اجازه بگیرند،در زندگی هرکس چند …… گاهی وقت‌ها به خودم می‌گویم که تو آنقدر قوی هستی که نگهم داری و آنقدر باهوش …… در هر سرانجام یک آغاز نهفته است.

دوست هنرمندم از ته جان نفسی کشید و گفت: «تا الان فکر میکردم ممکن است این … آنقدر تعجب كردم كه ناجار سري به ديدكاه ها زدم، به اميد اينكه خودم رو در اين شكفتي تنها نبينم! ….. بازسازی رفتارهای ما تلاش میکنید گاهی وقتها از کم بینی ما انقدر آزرده میشید که ….. چرا که تعداد کتاب های انگشت شمارِ”حفظ شده ی” ما کجا و علم و دانش ِشما کجا؟

پسرت زرنگ شده؟ … شعرای بلند حفظه و میخونه و میخونه که ته ته های شعر خودش هم بعضی وقتا قاطی میکنه. … بابا خنده میکنه و از تو صفحه ی چند سانتیِ موبایلم بهم میگه دوستت دارم بعدشم … مامان هم میخنده گاهی دعواش میکنه اما میدونم عاشق همین دلبریاشه. … چند این ثابت کردنش با کمی شیطنت همراهه، شاید هم از نظر ابلیس دنیای بدون شیطنت …

اون که لاشخور بود همیشه سیر می خوابید/جنازه ی بقیه رو می بُرد می … دادم/هر وقت که از این دَم می گیرم/احساس می کنم بوی گند می گیرم/یه گوشه می شینم … + نوشته شده در چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ساعت 21:5 توسط میکاییل | نظر بدهيد …. گاهی وقتا می خوای که یه آدم نفهم بودی تا این همه چیزارو نمی فهمیدی تا … دانشی نهفته است در درون سینه ام.

من هم خيلي تعجب كرده بودم هم بخاطر اينكه چقدر برايش مهم بود پسر … اين دفعه پيش كه رفتم تهران همه چي روبراه شده بود مردك عاشق پيشه …. آخه منو جزو زنها حساب نميكنه ملكه ي لشكر مورچه ها حساب ميكنه هنوز! …. گاهي وقتها يك دخترك خيلي شيطان و بازيگوش درون خودم ميبينم . …… دلم شيطنت ميخواهد خوووووو …… نهفته است!

+ نوشته شده در چهارشنبه سی و یکم فروردین ۱۳۹۰ ساعت 11:7 توسط بابك | نظرات … اسمت را كه تكرار مي كنم خوشبخت مي شوم و حجم اين اتاق براي من و خوشبختي هايم خيلي كوچك مي شود. …. به خودم. به این شب بهاري. به این اشک هایی که بی امان از گوشه ی چشم هایت می لغزند و به … گاهی وقت‌ها هم آب و هوا می‌کشاندت به سوی یک موسیقی سحرآمیز.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر