اریا

چگونه خط چشم نامرئی بکشیم؟

خط چشم نزدیک به چشم که به خط چشم نامرئی نیز معروف است، یک راه عالی برای زیبا و ظریف نشان دادن چشم‌های شما است. اکثر مردم فکر می‌کنند که هدف از خط چشم نامرئی، بزرگتر نشان دادن چشم‌ها است، در صورتی که به گفته‌ی جیسون سانچز، آرایشگر لس آنجلسی، این خط چشم برای آن میباشد که باعث شود مژه‌های شما ضخیم‌تر و پرتر بنظر بیایند.

بجای کشیدن خط روی پوست بالای مژه‌تان، در داخل خط مژه‌ی بالا و میان ریشه‌های مژه، خط چشم می‌کشید. همانطور که در عکس زیر می‌بینید، پرکردن بخش داخلی خط مژه باعث می‌شود که مژه‌ها پرتر بنظر برسند. خیلی پرتر از زمانیکه فقط از یک ریمل استفاده می‌کنید!

این روش، می‌تواند برای هر مناسبت رسمی یا غیر رسمی استفاده شود و مهارت پیدا کردن در آن هم، بسیار آسان است. سانچز می‌گوید: برای دریافت بهترین نتیجه، از مداد سرمه استفاده کنید، زیرا فرمول خاص آن بگونه‌ای میباشد که در جاهای مرطوب چشم باقی می‌ماند. سانچز در هر مرحله ما را همراهی می‌کند، پس خط چشم‌هایتان را بردارید و با ما همراه شوید.

قبل از اینکه شروع کنید، از تمیز بودن هر محصولی که نزدیک چشم‌هایتان بکار می‌برید، مطمئن شوید.

خط چشم,خط چشم نامرئی ,استفاده از خط چشم

مرحله ۱:
با استفاده از انگشتان تمیز، به آرامی مژه هایتان را به طرف بالا بکشید. جاهای خالی کوچکی میان موهای مژه می‌بینید که باید با خط چشم آنها را پر کنید.

خط چشم,خط چشم نامرئی ,استفاده از خط چشم

مرحله ۲:
با استفاده از خط چشمتان، به آرامی میان هر مژه ضربه بزنید و تا جایی که امکان دارد این کار را نزدیک‌تر به ریشه انجام دهید.

خط چشم,خط چشم نامرئی ,استفاده از خط چشم

مرحله ۳:
از نظر فنی، کار شما تمام شده است. اما اگر دوست دارید که چشمانتان را باز هم درشت‌تر کنید، می‌توانید در خط مژه‌ی پایین نیز خط چشم نامرئی بکشید. به آرامی مژه‌های پایینی را به طرف پایین بکشید و جاهای خالی میان هر مژه را پر کنید.

خط چشم,خط چشم نامرئی ,استفاده از خط چشم

منبع : sorkhabsefidab.com

فروشگاه مارکت سنتر